Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Konkurs Prac Dyplomowych 2017 pod patronatem IEEE

Zapraszamy Absolwentów Instytutu Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego do udziału w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs został zorganizowanym we współpracy z Polską Sekcją międzynarodowej organizacji IEEE, która jest Organizatorem Głównym i Patronem Konkursu.

Miło nam poinformować, że Fundatorami nagród są firmy: OKE Poland sp. z o. o. oraz OPEGIEKA sp. z o. o., a ich przedstawiciele są członkami Komisji Konkursowej.

 

Nagrody w konkursie to:

Nagroda I: Tablet Apple iPad Air 2

Nagroda II: Słuchawki bezprzewodowe BOSE QUIETCOMFORT 35

Dodatkowo Fundatorzy nagród mogą przyznać następujące wyróżnienia: maksymalnie dwa płatne jednomiesięczne staże z wynagrodzeniem 4000 zł brutto z możliwością późniejszego zatrudnienia w firmie OPEGIEKA sp. z o. o. oraz jeden płatny jednomiesięczny staż (z możliwością przedłużenia na kolejne dwa miesiące) z wynagrodzeniem 2100 zł brutto w firmie OKE sp. z o. o.

 

Każdy laureat i osoba wyróżniona otrzyma dyplom IEEE oraz nagrodę w postaci opłaconej rocznej składki członkostwa w organizacji IEEE.

 

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I stopnia studiów technicznych na kierunku Informatyka, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od dnia 1.03.2015 do dnia 31.01.2017. Zgodnie z regulaminem, w Konkursie mogą wziąć prace dyplomowe ocenione przez recenzentów na ocenę bardzo dobrą.

Prace dyplomowe należy zgłaszać do dnia 18.04.2017 r. wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z innymi niezbędnymi dokumentami na adres email: konkurs_ieee@pwsz.elblag.pl.

 

Lista wszystkich wymaganych dokumentów znajduje się w Regulaminie, a wersje elektroniczne niektórych z nich zostały załączone poniżej:

Załącznik 1
Załącznik 2
Załącznik 3

 

Zapraszamy naszych Absolwentów do udziału w tym prestiżowym Konkursie!
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Konkursu Panią dr Katarzyną Wasielewską, email: k.wasielewska@pwsz.elblag.pl lub konkurs_ieee@pwsz.elblag.pl