Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

PWSZ w Elblągu na XXI Elbląskich Targach Pracy i Edukacji

25 kwietnia 2017 r. Akademickie Biuro Karier PWSZ w Elblągu po raz kolejny wzięło udział w Elbląskich Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Prezydenta Witolda Wróblewskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski.

Celem Akademickiego Biura Karier przy PWSZ w Elblągu jest wspieranie studentów i absolwentów
w działaniach zmierzających do znalezienia przez nich pracę.  W związku z tym ABK oferuje wszystkim studentom i absolwentom Uczelni warsztaty pobudzające przedsiębiorczość, a także pomaga
w doskonaleniu umiejętności i zdobywania doświadczenia zawodowego.

Stoisko PWSZ w Elblągu na wiosennych Targach Pracy i Edukacji skierowane było zarówno do osób poszukujących pracy, pragnących założyć własną działalność gospodarczą jak również zainteresowanych ofertą edukacyjną Uczelni, z której korzystać może już nie tylko młodzież szkół ponadgimnazjalnych. W ramach swojej działalności PWSZ w Elblągu oferuje zarówno studia podyplomowe, wykłady i warsztaty dla dzieci w ramach Akademii Dziecięcej i ciekawą ofertę wykładów otwartych w ramach Akademii Seniora i Uczelni Otwartej.