Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Wielkie turbinaliowe Grillowanie studentów

31 maja 2017 roku na terenie Domu Studenckiego na Wspólnej odbyło się Wielkie studenckie grillowanie. To kolejna atrakcja w ramach Turbinaliów 2017, w której studenci wszystkich instytutów mogli się lepiej poznać i zintegrować. Atmosfera była przemiła, a uczestniczący w pikniku studenci nie kryli zadowolenia.

„ Uważam, że takie wspólne grillowanie, to świetny pomysł. Dzięki temu można bliżej poznać studentów, którzy na co dzień studiują w innych budynkach PWSZ.  Impreza jest bardzo dobrze zorganizowana, wszystko zostało świetnie pomyślane i zaplanowane. Za rok nie może mnie tu zabraknąć!  Zachęcam wszystkich do korzystania z takich imprez” – mówiła jedna z uczestniczek Wielkiego Grillowania Żaków.  

W trakcie grilla pojawiły się też inne atrakcje: konkurs na najlepszego kucharza oraz Turniej Badmintona o puchar Rektora PWSZ w Elblągu. Pierwsze miejsce w ów turnieju zdobył Robert Turlej – pracownik Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą oraz Mateusz Wawro – student Instytutu Informatyki Stosowanej. Kolejną atrakcją był seans filmowy w „Kinie pod chmurką”, zebrani obejrzeli dwie projekcje: „Rozumiemy się bez słów” oraz „Bogowie Egiptu”.