Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Konkurs plastyczny „Tata i ja… i przyroda”.

Dnia 3.06.2017 w Auli PWSZ w Elblągu odbyło się uroczyste zakończenie konkursu pt. "Tata i Ja…i przyroda" zorganizowanego przez Fundację „Kierunek Rodzina” przy współpracy z Centrum Ekologicznym ODN, Elbląskim oddziałem ODN, PWSZ w Elblągu oraz Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym.

 

Obecna edycja konkursu zawierała dodatkowo aspekt poznawania świata w kontekście otaczającej dziecko przyrody, spędzania czasu wspólnie i twórczo z tatą poza domem.

 

W konkursie wzięły udział dzieci z elbląskich przedszkoli. Ogółem wpłynęło ponad 200 prac, z czego wyróżnionych zostało 120. Laureaci konkursu wzięli udział w uroczystej gali. Oprócz tradycyjnych podziękowań i rozdania nagród, galę uświetniła, jako gość specjalny, dr Elżbieta Zubrzycka, która poprowadziła konferencję skierowaną do pedagogów i rodziców o budowaniu relacji i wpływie aktywnego spędzania czasu z dzieckiem na jego rozwój.

 

Tematyka konferencji akcentowała rolę, charakter i znaczenie ojca w życiu dziecka, podkreślała najistotniejsze czynniki mające wpływ na tę relację, czyli aktywny czas spędzony z dzieckiem i bliska obecność.

 

Zdjęcia pochodzą z portalu:www.gosc.pl