Studiuj, baw się, bądź sobą

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu w swojej ofercie posiada bezpłatne studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w formie studiów dziennych i popołudniowych a także płatne studia niestacjonarne.

POZNAJ KORZYŚCI STUDIOWANIA W PWSZ ELBLĄG

Zajęcia dydaktyczne, zwłaszcza ćwiczenia, prowadzone są głównie przez wykładowców praktyków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z codziennej pracy zawodowej.

Zdobędziesz cenne doświadczenie podczas semestralnych praktyk zawodowych realizowanych w wielu instytucjach i firmach związanych ze studiowanym kierunkiem.

Oprócz nauki oferujemy Ci pełny system stypendialny w postaci stypendium: rektora, socjalnego i dla osób z niepełnosprawnością.

Już po pierwszym roku studiów możesz wyjechać na zagraniczne praktyki w ramach programu Erasmus+. To doskonała nauka samodzielności i odpowiedzialności. Dzięki wyjazdowi nabędziesz kompetencje, które przydadzą Ci się w codziennym życiu.

Studiując w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu masz okazję rozwijać swoje pasje i zainteresowania naukowe oraz sportowe.

Weźmiesz udział w wielu imprezach, spotkaniach i wydarzeniach kulturalnych.

Rekrutacja ON-LINE od 29.05 Zapisz się

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie